CZARNOGÓRA – Czarne Jezioro (Crno Jezero – Žabljak)

12 sierpnia 2012r.

W niedzielę rano wybraliśmy się na spacer nad Czarne Jezioro (http://naszafotografia.pl/sekretne-randki/.). Leży ono na wysokości 1416 m n.p.m. Temperatura wody w lecie sięga 24 stopni C. Jest to najgłębsze jezioro w http://naszafotografia.pl/sex-randki-za-fre/ – 49 m. Składa się z dwóch zbiorników, połączonych wąskim przesmykiem o nazwie Struga, które w lecie wysycha. Powstają wtedy 2 jeziora: Wielkie (Veliko) i Małe (Malo). Różnią się wtedy poziomem wody o ok. 4 metry. Jest to najpopularniejsza atrakcja Durmitoru – częste miejsce spacerów, pikników, a podobno nawet i ślubów.

Więcej informacji oraz zdjęć z naszych podróży możesz zobaczyć na stronie
NaszeBalkany.pl oraz www.facebook.com/NaszeBalkany

O jego atrakcyjności decyduje nie tylko duża powierzchnia i krystalicznie czysta woda (widoczność dna do 12 m), ale również otoczenie samego jeziora w postaci zalesionych stoków i okolicznych szczytów, w tym majestatycznie wznoszącego się na południu szczytu Medjed.

Jezioro okala ścieżka spacerowa o długości 3,5 km.

 Dodatkową atrakcją jest możliwość zjazdu kolejką tyrolską nad lustrem jeziora.

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk