Kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta USA Mitt Romney w Gdańsku

W dniu 30 lipca 2012r. do Gdańska przyleciał kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Mitt Romney. O godz. 16:00 spotkał się w Ratuszu Głównym z szefem polskiego rządu – Donaldem Tuskiem. Panowie rozmawiali między innymi o problemach gospodarki USA i Europy, a także o sytuacji na Bliskim Wschodzie. Mitt Romney przybył do Gdańska na specjalne zaproszenie Lecha Wałęsy, z którym spotkał się w Dworze Artusa. Około godziny 17  prawdopodobny kontrkandydat w wyborach prezydenckich Baracka Obamy udał się w asyście pracowników Secret Service oraz Policji na Westerplatte. Tam powitał go Prezydent Miasta Gdańska  – Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej – Paweł Machcewicz. Następnie o godz. 18:40 Mitt Romney pojechał do Stoczni Gdańskiej, gdzie odwiedził słynną Salę BHP, a następnie wraz z żoną złożył wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Na tym zakończył swoją wizytę w Trójmieście i wieczorem odleciał do Warszawy, gdzie jutro – 31 lipca spotka się w Belwederze z Prezydentem  Bronisławem Komorowskim.

Opracował i zdjęcia wykonał: Mateusz Mikołajczyk
NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk