PolskiBus.com wprowadza dwupokładowe autokary T921 Altano


W dniu dzisiejszym przy Dworcu Głównym w Gdańsku PolskiBus.com miał przyjemność zaprezentować nowy, luksusowy autokar dwupokładowy, a także poinformował o wprowadzeniu bezpłatnego serwisu cateringowego (pasażerowie linii P1 otrzymają ciepłe lub zimne napoje , a także przekąski m.in. lody).

Wprowadzenie bezpłatnej usługi cateringowej łączy się z włączeniem do floty PolskiBus.com dwudziestu ultranowoczesnych, luksusowych autokarów dwupokładowych. Mierzące14,1 metra długości nowe autokary zapewnią Pasażerom aż 89 miejsc siedzących. Autokary wyposażone zostały w wygodne, uchylne, skórzane siedzenia z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, klimatyzację i toaletę.

Dwupoziomowe autokary PolskiBus.com są przystosowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich. Autokary posiadają także jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie zapewniających niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Czas podróży z Gdańska do Warszawy to tylko 5 godzin i 45 minut. Autokary na trasie Gdańsk – Warszawa odjeżdżają co godzinę (15 razy dziennie) – zarówno z Gdańska jak i Warszawy.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland mówi: „PolskiBus.com odniósł ogromny sukces od momentu wejścia na rynek 11 miesięcy temu. Do tej pory, z naszych usług skorzystało 700 000 zadowolonych Pasażerów. Obecnie na podróż z PolskiBus.com decyduje się aż 100 000 osób miesięcznie, a z naszego głównego przystanku umiejscowionego na dworcu autobusowym Metro Wilanowska odjeżdżają 42 autokary do 22 lokalizacji w Polsce i za granicą.”

PolskiBus.com

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk