[Balkan Tour 2014] Bośnia i Hercegowina – Rimski Most, Konjic


Więcej informacji oraz zdjęć z naszych podróży możesz zobaczyć na stronie
NaszeBalkany.pl oraz szybkoe randki forum

Trasa tego dnia obejmowała przejazd z sex i randki jelenia gora, przez marcin zawada randki nowa ruda do hiszpania randki – do miejscowości Hodijle, gdzie mieliśmy kolejny nocleg. Na przedmieściach Sarajewa, w pobliżu Ilidźy udało nam się znaleźć zabytkowy, kamienny Rzymski most (bs. Rimski most). Most zbudowano między 1530 a 1550 rokiem.

Rimski Most

Do budowy użyto kamieni, które pochodziły z okolicznych starożytnych wiosek.

Rimski Most

Rimski Most

Podczas przejazdu przez miejscowość Konjic zjechaliśmy z głównej trasy, by zobaczyć największą atrakcję tego miasteczka – Stary Most na Neretwie. To miejsce uważane jest za punkt łączący Bośnię i Hercegowinę. W tle panorama masywu Prenj.

Konjic

Konjic

Jezioro Jablanickie

Konjic

Wszystkie informacje oraz zdjęcia dostępne są również na stronie NaszeBalkany.pl – zapraszamy!

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk