Chorwacja – Split

Pomnik Grgura Ninskiego upamiętniający żyjącego w X wieku biskupa, który próbował wprowadzić język chorwacki zamiast łaciny do liturgii-niestety bez powodzenia.

Więcej informacji oraz zdjęć z naszych podróży możesz zobaczyć na stronie
NaszeBalkany.pl oraz randki 24kobiety warszawa mazowieckie

Krąży legenda, że dotknięcie jego dużego palca u stopy sprawi, że spełni się życzenie – wiarę w to widać po mocno wypolerowanym palcu.

Riva – piękna promenada z wieloma restauracjami, sklepami i widokiem na port.

Widok ze wzgórza Marjan

Największą atrakcją miasta jest Pałac cesarza Dioklecjana, gdzie skupione jest centrum życia miasta. Pałac został zbudowany na brzegu morza w latach 295 – 305 przez rzymskiego cesarza. Pałac Dioklecjana jest ogólnie dostępny dla turystów, można bez opłat podziwiać mury wnętrza pałacu. Kompleks pałacowy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

W podziemiach pałacu znajdują się stragany z rękodziełem.

Wieczorem można na dziedzińcu posłuchać koncertu/opery.

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk