CZARNOGÓRA – Plaża Utjeha


Więcej informacji oraz zdjęć z naszych podróży możesz zobaczyć na stronie
NaszeBalkany.pl oraz randki dzisiaj

widok z naszego balkonu

willa Romana Abramowicza w Czarnogórze – rosyjskiego oligarchy i przedsiębiorcy, jednego z najbogatszych ludzi świata, właściciela Chelsea Londyn

http://naszafotografia.pl/randki-opole-24/(Ostrvo Stari Ulcinj)

krabik

Jeżowiec – morskie zwierzątko charakteryzujące się kulistym, różnorodnie ubarwionym ciałem, gęsto pokrytym wapiennymi, ruchomo osadzonymi kolcami; zamieszkuje denną strefę wód słonych o zasoleniu powyżej 20‰ wszystkich stref geograficznych kuli ziemskiej. Przeciętnie osiąga 6–12 cm średnicy. Jeżowce za pomocą kolcy i nóżek kroczą po dnie morza, drążą jamy lub używają ich do zakotwiczenia się na dnie. Gruczoły jadowe znajdują się u nasady kolca i produkują toksyny niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Ukłucie przez niektóre gatunki tego zwierzątka może oprócz bólu wywołać trudności oddechowe, drgawki i utratę przytomności, a w skrajnych przypadkach śmierć przez uduszenie. Dlatego warto zaopatrzyć się w buty, które mają twarde gumowe podeszwy.

okolice naszej plaży

Utjeha

Willa Abramowicza

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk