II Polonijne Żeglarskie Mistrzostwa Świata w Gdańsku


Za nami zmagania uczestników podczas II Polonijnych Żeglarskich Mistrzostw Świata. Zawody odbywały się w w dniach 7-8 lipca 2012 r. na akwenie Martwej Wisły na wysokości mostu wantowego im. Jana Pawła II w Gdańskim Ośrodku Szkoleń Motorowodnych – Przystań Jachtowa „STEWA”. W zawodach brały udział jednostki m.in. z Kanady, Austrii, Grecji oraz Niemiec. NaszaFotografia zapewniła obsługę fotograficzną imprezy. Poniżej zamieszczamy fotorelację (łącznie 362 zdjęcia na 10 stronach – po ok. 38 zdjęć na stronę).

Wszystkie zdjęcia z Mistrzostw (ok. 742 zdjęcia) zostały spakowane i umieszczone do pobrania tutaj:

DZIEŃ 1 – 7 lipca 2012 r. (131MB, 417 zdjęć)

randki sympatia lubuskie

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby otrzymać zdjęcia w dużej rozdzielczości (do wywołania, druku), to proszę o przesłanie na maila numerów wybranych zdjęć – http://naszafotografia.pl/randki-dla-lesbijek/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk