Kampania reklamowa „Pomorskie – nasze miejsce na ziemi”


Na przełomie września i października 2013r. wykonaliśmy zdjęcia do kampanii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego promującej Fundusze Europejskie. Kampania informacyjna, mająca zasięg regionalny rozpoczęła się 12 listopada i potrwa do 16 grudnia. W tym czasie można było zobaczyć w telewizji spoty reklamowe promujące wybrane projekty (na antenach TVP Gdańsk, Pomorska TV i TVT Telewizja Teletronik). W prasie pojawiły się wkładki informujące o wykorzystywaniu środków unijnych (na łamach gazet „Polska Dziennik Bałtycki”, „Gazeta Wyborcza”, „Fakt”, „Newsweek”), zaś w radiu- audycje (Radio Plus, Radio Kaszebe, Radio Gdańsk, Radio Złote Przeboje i Radio RMF MAXXX). Plakaty reklamowe zostały również zamieszczone w wiatach przystankowych komunikacji publicznej na terenie Trójmiasta i w wagonach Szybkiej Kolei Miejskiej.

Plakat oraz wkładka do gazet z naszymi zdjęciami prezentują się tak:

Plakat informacyjny zamieszczony w wiatach komunikacji publicznej oraz w wagonach SKM
pomorskie-nasze-miejsce-na-ziemi

Wkładka informacyjna o wykorzystaniu środków UE

t

Spot reklamowy

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk