Salon Plus Dla Urody w Gdańsku


+ DLA URODY to miejsce, w którym można odpocząć od codziennego zgiełku i pracy, zregenerować siły i zrelaksować się przy muzyce, świetle świec i dotyku pielęgnujących dłoni. Tutaj czas zwalnia swój bieg i skłania, aby doświadczyć odrobiny piękna i luksusu. Niezależnie od tego czy to specjalna okazja czy po prostu zwyczajny dzień, możesz podarować sobie lub innym „ Podróż w stronę dobrego samopoczucia ”.

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie organizowanym na portalu facebook -> http://www.facebook.com/PlusDlaUrody – wystarczy tylko, że do 31 października 2012r. polubisz profil, a następnie udostępnisz zdjęcie konkursowe i masz szansę na mega fajny masaż ciała plus wyczesaną fryzurę! (3 x nagroda główna: Masaż Relaksacyjny Całego Ciała + Mycie Strzyżenie Modelowanie Włosów).

W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie osoby, które Lubią profil +DLA URODY oraz udostępnią jedno z dwóch zdjęć konkursowych na swojej tablicy lub osi czasu.

Zapraszamy!

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk