[Balkan Tour 2014] Czarnogóra

Czarnogórę potraktowaliśmy „tranzytowo” 🙂 Obszerna relacja z naszego pobytu w tym kraju 2 lata temu znajduje się pod  linkiem:
sex randki w gdyni oraz na sex randki przez internet

Tym razem w http://naszafotografia.pl/sex-randki-za-darmo-zapytaj/ spaliśmy w miejscowości randki starszy z mlodszym. Rano, jadąc już w kierunku Albanii zobaczyliśmy jedynie Starą Maslinę, czyli najstarsze w Europie drzewo oliwne mające 2 tysiące lat.
Balkan-Tour-2014-Albania-IMG_9085

Nie obyło się również bez zakupu naszego ulubionego winka jeżynowego 🙂

Przejeżdżając przez miejscowość Utjeha nie mogliśmy nie zajechać do apartamentowca, gdzie mieszkaliśmy w 2012r. A tam? Sami Polacy, na dodatek wszyscy z naszego polecenia z artykułu na stronie → http://naszafotografia.pl/czarnogora-apartmani-jovetic-utjeha/

Ich poprzednicy informacje o tych noclegach znaleźli również na naszej stronie www 🙂

Informacje o apartamencie znajdziecie tu: http://naszebalkany.pl/noclegi/czarnogora-utjeha/

Po wcale nie krótkiej pogawędce ruszyliśmy w kierunku Albanii.

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk