The Tall Ships Races 2017 Szczecin

Najpiękniejsze żaglowce świata zawitały do Szczecina. W dniach 4-8 sierpnia 2017r. Szczecin po raz trzeci był żeglarską stolicą świata. Pojawiło się ponad 70 najpiękniejszych statków z całego świata. Gigantyczne czteromasztowce, najpiękniejsze żaglowce, statki z historią oraz dwa i pół tysiąca żeglarzy. The Tall Ship Races to wyjątkowa okazja do poznania tradycji, poczucia klimatu pracy na morzu oraz życia na dawnych i współcześnie budowanych żaglowcach. 150 tys. osób jednocześnie znajdowało się na terenie wydarzenia w kulminacyjnym punkcie imprezy podczas wieczornego koncertu – informują organizatorzy. W ciągu całego dnia przez obszar imprezy przewinęło się ok. 300 tys. osób (w systemie rotacyjnym). Podczas fin

Podczas finału regat na Placu Adama Mickiewicza odbył się Family Travel Festival – namiot wypełnił się podróżnikami, którzy udowodnili, iż granice są tylko w głowie.

My, jako NaszeBalkany.pl, byliśmy jednymi z prelegentów festiwalu.

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk