Wadowice

Wadowice – miasto w województwie małopolskim, nad rzeką Skawą. Miasto znane jest głównie dzięki osobie Papieża Jana Pawła II, który właśnie tutaj urodził się, wychował i spędził najmłodsze lata życia. Dzięki temu w Wadowicach wiele jest miejsc związanych z osobą Ojca Świętego, między innymi: rodzinny dom Jana Pawła II, w którym obecnie mieści się jego muzeum biograficzne, Plac Jana Pawła II z klasycystycznymi budowlami z XIX wieku, Pomnik Papieża umieszczony na Rynku między kościołem a jego domem rodzinnym, a także cukiernia ze znanymi już prawie na całym świecie wadowickimi kremówkami.

Oprócz tego w Wadowicach warto zobaczyć: Kościół Parafialny – Bazylikę Mniejszą Ofiarowania NMP z XVIII wieku z prezbiterium z wieku XV, Dom przy Kościelnej 4, jeden z najstarszych budynków w mieście, z przełomu XVIII i XIX wieku, w którym obecnie mieści się Muzeum Miejskie, Klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa „Na Górce” z 1899 roku.

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk