Targi Motoryzacyjne – Ergo Arena 2012 – Gdańsk/Sopot

W dniach 22 – 23 września 2012 roku odbywa się w hali Ergo Areny (na pograniczu Gdańska i Sopotu) IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych – 3TM 2012 r. Jest to największe wydarzenie motoryzacyjne w północnej Polsce. Targi Motoryzacyjne mają swoją kilkuletnią historię na mapie pomorskich wydarzeń. Impreza odbywa się regularnie od 3 lat i zawsze towarzyszy jej wiele emocji. Dobrą tradycją Targów Motoryzacyjnych są akcje społeczne realizowane przez organizatora oraz partnerów Targów. W czasie imprezy prowadzone są pokazy szkoły bezpiecznej jazdy prowadzonej przez Automobil Klub Orski i EnjoyDriving – szkoły nauki jazdy. Przeprowadzone zostały również pokazy pierwszej pomocy, teoretyczne szkolenia jazdy a dla najmłodszych konkursy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Odwiedzający mogą oglądać wystawę zabytkowych aut, które na tą okazję zjadą do Gdańska i Sopotu z całego Pomorza. Imprezę prowadzi dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki.

Przypominamy, że targi trwają do 23 września, więc przed Wami jeszcze cała niedziela, aby wybrać się na spacer na Targi.
Cena biletu: 12 zł
NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk