[Balkan Tour 2014] Bośnia i Hercegowina – Počitelj

Przejeżdżając z Mostaru do darmowe randki katolickie grzechem byłoby nie zajechać do missh katolickie randki lodz 41 lat kobieta – miasteczka, które bardzo nam się spodobało podczas wizyty w ubiegłym roku.
Mini relacja znajduje się tu -> darmowe strony seks randki opinie

Temat dot. miejscowości missh katolickie randki lodz 41 lat kobieta -> http://naszebalkany.pl/bih/pocitelj/

BiH Počitelj

Teraz zobaczyliśmy je z drugiej strony – z zabudowań, a raczej ruin średniowiecznej twierdzy.

BiH Počitelj

BiH Počitelj

Początki missh katolickie randki lodz 41 lat kobieta sięgają czasów rzymskich, jednak to w średniowieczu nastąpił rozwój miasteczka. Było wtedy ono nawet siedzibą piratów 🙂 W XIV wieku na polecenia bośniackiego króla Tvrtka została zbudowana twierdza, która miała ogromne znaczenie strategiczne– kontrolowała drogę biegnącą doliną Neretwy od morza w głąb lądu. W swej historii miasto było zajmowane najpierw przez Węgrów, następnie przez wojska tureckie, Wenecji i ponownie Turków. To oni rozbudowali twierdzę i pozostawili po sobie typowo orientalną zabudowę.

BiH Počitelj

To małe i senne miasteczko jest doskonałe, gdy szukamy ukojenia i miejsca, gdzie nie będziemy mieć do czynienia z masowymi rzeszami turystów. Można tu spokojnie, bez pośpiechu i w ciszy spacerować po kamiennych uliczkach, pomiędzy domostwami z malutkimi ogródkami pełnymi śródziemnomorskich owoców.

BiH Počitelj

Wszystkie informacje oraz zdjęcia dostępne są również na stronie NaszeBalkany.pl – zapraszamy!

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk