Pomoc dla powodzian z Bośni i Hercegowiny – kwiecień 2015

Wielkimi krokami zbliża się okazja do poszerzenia kataloguPomoc dla Bosni i Hercegowiny - 04 zdjęć z uśmiechniętymi buziami bośniackich rodzin 🙂

W maju ubiegłego roku powódź zabrała im wszystko, co mieli. Powoli i z mozołem próbują poukładać swoje życie na nowo. Jako, że rejon ten jest nam szczególnie bliski, chcielibyśmy im w tym pomóc.

Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu, mogliśmy już dwukrotnie przekazać rodzinie z http://naszafotografia.pl/googledarmowe-sex-randki/ najpotrzebniejsze rzeczy. Bardzo dziękujemy – zarówno my, jak i tą drogą – rodzina Šantić, której to wszystko dostarczyliśmy. To dzięki Wam zima jest dla nich ciepła, a dzieci mają potrzebne w szkole przybory.

randki ppl

randki dla lesbijek

W kwietniu po raz kolejny Pomoc dla Bosni i Hercegowiny - 01jedziemy turystycznie do http://naszafotografia.pl/randki-w-mtv/. Przy okazji tego wyjazdu pragniemy pomóc rodzinie Aladžić z miejscowości Doboj oraz rodzinie Šantić z http://naszafotografia.pl/googledarmowe-sex-randki/.

Jeśli chcielibyście przekazać choć jedną rzecz, która może im się przydać – skontaktujcie się z nami. Każda pomocna dłoń będzie na wagę złota !!!

Rodzina Aladzić to 2 chłopców: Vuk i Zdravko oraz dziadkowie, którzy się nimi opiekują. Mieszka z nimi również prababcia chłopców – kobieta już leżąca i wymagająca stałej opieki.
♦ 10-letni Vuk – obecnie ma 140 cm wzrostu, rozmiar obuwia 37-38
♦ 5-letni Zdravko – 115-130 cm wzrostu, rozmiar obuwia 27-28
♦ dziadek Đorđo – rozmiar ubrań – XL-XXL, rozmiar obuwia 43
♦ babcia Ljilja – rozmiar ubrań 52-54, rozmiar obuwia 41.
Pomoc dla Bosni i Hercegowiny - 02Potrzebne są przede wszystkim ubrania, bielizna, obuwie, chemia, jedzenie, ręczniki, koce, przybory szkolne dla dzieci.

Rodzina Šantić z http://naszafotografia.pl/googledarmowe-sex-randki/ na ten moment najbardziej potrzebuje przyborów kuchennych i drobnych elementów wyposażenia domu. Może ktoś z Was Pomoc dla Bosni i Hercegowiny - 03miałby rzeczy do dziecięcego pokoju (chłopiec 11 lat, dziewczynka 13 lat), np. niepotrzebną firankę, zasłonkę, lampkę biurkową, kolorową podusię czy pudełko na zabawki/książki? 🙂 Może jakieś rzeczy związane ze Smurfami lub Noodym? 🙂

Za wszelką pomoc bardzo, bardzo dziękujemy !!!

Kontakt: ania@naszafotografia.pl

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk