Zabezpieczone: Boże Narodzenie 2018 – Spotkanie z Mikołajem

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Zobacz więcej »

http://naszafotografia.pl/kobietaonetpl-randki/

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

seks randki z twojej okolicy

magdalena 39 lat randki brzeg

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Zobacz więcej »

Dziemiany – Dywan (droga po nawałnicy 12.08.2017)

5 ofiar śmiertelnych, połamane drzewa, zniszczone samochody i obawa, że to może się powtórzyć – takie są skutki nawałnicy, która w piątek przeszła nad Pomorzem. Wystarczyło zaledwie kilka minut i region zmienił się nie do poznania. Najgorzej sytuacja wyglądała w okolicach Chojnic i Kościerzyny, gdzie ucierpiało wiele domostw, ale także ogromne tereny leśne.

Straty podliczają również Lasy Państwowe. W wydanym komunikacie czytamy, że podczas wichury zniknął las o powierzchni 26 tys. ha, a straty w drewnie oszacowano na 6,6 mln metrów sześciennych. „Na terenie RDLP w Gdańsku huraganowy wiatr zamienił w pustynię ponad 6 tys. ha lasów. Ponad 2 mln m3 drewna trzeba będzie usunąć z terenów, przez który przeszła nawałnica. Na terenie tamtejszej dyrekcji najbardziej ucierpiały lasy w nadleśnictwach Kościerzyna, Lipusz i Cewice” – podają w komunikacie Lasy Państwowe.

Poniżej zdjęcia z drogi Dziemiany – Dywan (z dnia 12 sierpnia 2017r.)

Zobacz więcej »

The Tall Ships Races 2017 Szczecin

Najpiękniejsze żaglowce świata zawitały do Szczecina. W dniach 4-8 sierpnia 2017r. Szczecin po raz trzeci był żeglarską stolicą świata. Pojawiło się ponad 70 najpiękniejszych statków z całego świata. Gigantyczne czteromasztowce, najpiękniejsze żaglowce, statki z historią oraz dwa i pół tysiąca żeglarzy. The Tall Ship Races to wyjątkowa okazja do poznania tradycji, poczucia klimatu pracy na morzu oraz życia na dawnych i współcześnie budowanych żaglowcach. 150 tys. osób jednocześnie znajdowało się na terenie wydarzenia w kulminacyjnym punkcie imprezy podczas wieczornego koncertu – informują organizatorzy. W ciągu całego dnia przez obszar imprezy przewinęło się ok. 300 tys. osób (w systemie rotacyjnym). Podczas fin

Zobacz więcej »

Sesja ślubna w Lukomirze – Bośnia i Hercegowina

Sesja zdjęciowa w Lukomirze (Bośnia i Hercegowina) wykonana podczas naszego urlopu na Bałkanach 🙂

Zobacz więcej »

Lawendowa Bajka – Sesja rodzinna

Dzisiaj zamieszczamy parę zdjęć z sesji rodzinno/dziecięcej wykonanej na lawendowym polu na Rotmance k/Pruszcza Gdańskiego

Zobacz więcej »

Czarnogóra Noclegi – Apartamenty Risan

W Czarnogórze serdecznie polecamy Apartamenty u Marty i Grzegorza Cader w Risan. Byliśmy, sprawdziliśmy i rekomendujemy na pobyt 🙂

Kamienny dom o charakterystycznej śródziemnomorskiej architekturze znajduje się w miejscowości Risan. Posiada zamknięte za kamiennymi murami piękne podwórko. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane. Jeden z nich znajduje się na parterze (2osobowy), pozostałe cztery (4osobowe) na pierwszym i drugim piętrze odnowionego budynku. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się 3osobowy piętrowy domek. Apartamenty są doskonale wyposażone – we wszystko, co niezbędne. Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) dostępny na terenie całego budynku. Co ważne dla rodziców z dziećmi, na wyposażeniu  jest łóżeczko (kojec) i krzesełko do karmienia dziecka. Właściciele znają lokalny język, obyczaje, panujące tam prawa, więc będziecie mogli czuć się pewnie i bezpiecznie. Znając miejscowe realia chętnie pomagają przy organizacji wycieczek, czy rejsów po Boce Kotorskiej. W domu i na terenie wokół widać kobiecą rękę Marty, która swoimi dekoracjami nadała przytulny klimat temu miejscu. Parking znajduje się przed główną bramą. Do plaży jest ok. 200 metrów, natomiast do najbliższego sklepu ok. 300 metrów. W niedalekiej odległości od domu znajduje się piekarnia, gdzie w środku nocy można kupić świeżutkie pieczywo. Niesamowity klimat tego miejsca tworzą przede wszystkim właściciele – sympatyczni, serdeczni i pomocni w każdej kwestii. Czuliśmy się tu jak w domu <3  Serdecznie polecamy!

Kontakt na terenie Polski:
tel. 12 350 45 34 (bramka VoIP)
tel. komórkowy (viber) +48 601 41 46 78 (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – należy dzwonić na bramkę lub numery czarnogórskie)
e-mail: grzegorz@risan-czarnogora.com

Kontakt na terenie Czarnogóry:
85-337 Risan ul. Gabela b.b. Crna Gora
tel. +382 67 535-684 lub +382 32 371 159
tel. 12 350 45 34 (poprzez bramkę VoIP – koszt jak połączenie krajowe z telefonu stacjonarnego)
e-mail: gregor@risan-czarnogora.com

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.risan-apartamenty.com 

Zobacz więcej »

NaszaFotografia to małżeństwo fotografów z Gdańska (Orunia Górna), którzy najlepiej czują się podczas wykonywania zdjęć podczas ślubu / wesela. Osoby zainteresowane fotografią ślubną w Gdańsku, Jędrzejowie zapraszamy do kontaktu.
To Twój fotograf ślubny. Wykonujemy zdjęcia dzieci: na urodzinach, podczas chrztu i innych uroczystości. Wykonujemy sesje narzeczeńskie i ciążowe w Gdańsku (pomorskie), Kielcach i na terenie całej Polski.
zdjęcia ślubne gdańsk || fotografia ślubna gdańsk || fotograf ślubny gdańsk || sesja zdjęciowa gdańsk